• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 286 dni temu, 19:09
  • Licznik odwiedzin: 344 / 287 dni
 
bluzkidamskieebvcks
 
www.uniqueyou.pl/Marki-Odziezy - Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że moda polska  w zestawieniu  do innych regionów dopiero raczkuje,  aczkolwiek gdyby jednak   przypatrzeć się temu bardziej  polscy projektanci są w stanie  pokazać ludziom naprawdę wiele!
Od modnych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie  nastał problem klientów? Brak dostatecznych predyspozycji projektantów czy też szukający są za bardzo wymagający w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda niewiarygodnie aczkolwiek niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonego płaszcza, oraz innych ubrań  klienci nie muszą  wyszukiwać u naszych sąsiadów  ponieważ wystarczy  zbadać  polski asortyment.

Kończąc postarajmy się  polubić to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym producentom ale również innym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.